plener-sienna-puchaczowka-pruszynska

Ola i Łukasz

Jesteśmy zachwyceni fotografiami, którymi Justyna uwieczniła nasz ślub i wesele. Wykonane przez nią zdjęcia świetnie oddają emocje, które towarzyszyły nam podczas ceremonii zaślubin oraz w czasie zabawy. Podobało nam się również podejście Justyny do kwestii pleneru. Zależało nam na zdjęciach naturalnych i dokładnie takie otrzymaliśmy. Nasza Pani fotograf wymyśliła ciekawe miejscówki i mimo zimnego października sesja wyszła świetnie. Ogromne wrażenie wywarło na nas również staranne wykonanie przez Justynę albumu ślubnego.
Justyna jest osobą, której nie da się nie lubić. Cierpliwie odpowiadała na nasze pytania, rozwiewała wątpliwości, podpowiadała rozwiązania. Wielokrotnie służyła nam radą. Cechuje ją profesjonalizm i wiedza nie tylko fotograficzna, ale również związana z organizacją samego wesela (podpowiadała gdzie w regionie naszego ślubu można skorzystać z usług fryzjerskich, kosmetycznych czy dot. wystroju sali). W czasie wykonywania swojej pracy jak i poza nią jest strasznie sympatyczna, uczynna i kulturalna. Możemy z czystym sumieniem polecić Justynę wszystkim parom, które chcą mieć piękne, klimatyczne i naturalne zdjęcia.

sesja-narzeczenska-justyna-pruszynska

Ola i Marcin

Otrzymaliśmy zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, którą robiła nam Justyna i nie możemy wyjść z zachwytu! Zdjęcia są wykonane profesjonalnie i niesamowicie oddają uczucia, nie spodziewaliśmy się aż tak cudownego efektu. Podczas spotkania Justyna sprawiła, że bardzo szybko poczuliśmy się swobodnie i dawała mnóstwo wskazówek. Sama wybrała urocze miejsce sesji właściwie zaraz obok naszego domu, choć wcześniej nie mieliśmy pojęcia o jego istnieniu 🙂  Zdjęcia są przepiękne i nie mamy żadnych wątpliwości, że Justyna będzie najlepszym wyborem jako fotograf na naszym ślubie 🙂 Dziękujemy!

Ania i Marcin

Są takie chwile w życiu każdego człowieka, które pozostaną we wspomnieniach na zawsze. I te właśnie chwile – Naszego Ślubu – udało się Justynie zatrzymać w kadrach jakże pięknych i profesjonalnie wykonanych zdjęć.
Justyna jest osobą bardzo dyskretną, kreatywną, zawsze uśmiechniętą, co pozytywnie wpłynęło na jakość i ilość zdjęć.
Ślub, wesele i plener to były jedne z niezapomnianych chwil, które dzięki Justynie stały uwiecznione dla Nas i dla Naszych najbliższych. Kiedy rodzina i znajomi oglądali fotografie – mówili: „My też chcemy takiego fotografa!!!”. To chyba wystarczająca rekomendacja 🙂  Polecamy serdecznie,  Ania i Marcin

Ania

Sesja z Justyną to dobra zabawa i mile spędzony czas. Miałam sesje u wielu fotografów, jednak z tej wybrałam najwięcej przepięknych ujęć. Jej zdjęcia są naturalne, pełne pięknych kolorów, a obróbka jest bardzo subtelna. Polecam z całego serca!

Łukasz i Dominika

Pani Justyna Pruszyńska w 2012 r. realizowała sesje fotograficzne obejmujące: przygotowania do ślubu, uwiecznienie ceremonii ślubnej w kościele oraz plener fotograficzny. Jej niezwykła otwartość i miłe usposobienie pozwoliły na stworzenie bardzo przyjaznej atmosfery, która zaowocowała praktycznie bezstresowym przeżyciem tego wspaniałego i pełnego emocji dnia. Nasze zdjęcia oceniamy bardzo wysoko – wprawiają w zachwyt każdego kto je ogląda. Fotografie te uwieczniły wszystkie uczucia jakie towarzyszyły w tym dniu nam i naszym gościom. Gorąco polecamy usługi fotograficzne Pani Justyny Pruszyńskiej. Jej profesjonalne przygotowanie techniczne oraz fantastyczna organizacja czasu pracy zasługują na szczególne uznanie i szacunek.”

Dominika i Łukasz, Wrocław