Oto ja, fotografka, architekt krajobrazu, pasjonatka różnych sportów, mama dwójki świetnych chłopaków. Zaufaj mi, byłam w tym samym miejscu co ty… szukałam osoby, który zrozumie moją wizję, sprawi, że poczuję się komfortowo w tej niecodziennej dla mnie sytuacji. Która wykona zdjęcia, będące bezcenną pamiątką nie tylko dla mnie, ale również dla moich bliskich. Jeśli to także o tobie, jesteś we właściwym miejscu.

Jeśli szukasz tradycyjnego fotografa, który każe uśmiechać się do obiektywu – nie jestem dla ciebie. Nie każę Ci pozować. Podpowiem Ci co możesz zrobić, jak się ustawić by jak najlepiej wykorzystać światło, jednak wolę fotografować ludzi takimi jacy są: bawiącymi się, czułymi, pozwalającymi by wiatr targał ich włosy. Chcę by Twoje zdjęcia były prawdziwe, tak prawdziwe, że zabiorą Cię z powrotem do tamtych chwil.

Mam duże doświadczenie w branży ślubnej i bardzo lubię pomagać moim Parom Młodym. Dlatego zrobiłam dla Ciebie listę polecanych przez mnie firm – filmowców, florystów, makijażystek i miejsc na wymarzone wesele. Pracowałam z nimi i podobają mi się efekty ich pracy, oraz co równie ważne, są fajnymi ludźmi! KLIK

COLLECT MOMENTS NOT THINGS