Ola i Łukasz

Jesteśmy zachwyceni fotografiami, którymi Justyna uwieczniła nasz ślub i wesele. Wykonane przez nią zdjęcia świetnie oddają emocje, które towarzyszyły nam podczas ceremonii zaślubin oraz w czasie zabawy. Podobało nam się również podejście Justyny do kwestii pleneru. Zależało nam na zdjęciach naturalnych i dokładnie takie otrzymaliśmy. Nasza Pani fotograf wymyśliła ciekawe miejscówki i mimo zimnego października sesja wyszła świetnie. Ogromne wrażenie wywarło na nas również staranne wykonanie przez Justynę albumu ślubnego.
Justyna jest osobą, której nie da się nie lubić. Cierpliwie odpowiadała na nasze pytania, rozwiewała wątpliwości, podpowiadała rozwiązania. Wielokrotnie służyła nam radą. Cechuje ją profesjonalizm i wiedza nie tylko fotograficzna, ale również związana z organizacją samego wesela (podpowiadała gdzie w regionie naszego ślubu można skorzystać z usług fryzjerskich, kosmetycznych czy dot. wystroju sali). W czasie wykonywania swojej pracy jak i poza nią jest strasznie sympatyczna, uczynna i kulturalna. Możemy z czystym sumieniem polecić Justynę wszystkim parom, które chcą mieć piękne, klimatyczne i naturalne zdjęcia.

Ania

Sesja z Justyną to dobra zabawa i mile spędzony czas. Miałam sesje u wielu fotografów, jednak z tej wybrałam najwięcej przepięknych ujęć. Jej zdjęcia są naturalne, pełne pięknych kolorów, a obróbka jest bardzo subtelna. Polecam z całego serca!